O WROCLAVII

Szanowni Państwo,

Witamy Państwa serdecznie na stronie internetowej Wroclavii. Pod jednym dachem, w samym centrum Wrocławia czeka na Państwa ok. 200 sklepów, restauracji, kawiarni, punktów usługowych, a także kino z IMAXem, sala zabaw dla dzieci i klub fitness.

Wierzymy, że Wroclavia stanie się nowym miejscem spotkań towarzyskich, wypoczynku, rozrywki i zakupów dla wszystkich mieszkańców miasta.

Proponujemy Państwu nową, 4-gwiazdkową jakość obsługi, wygodę zakupów, nowoczesną architekturę i wyjątkową ofertę handlową. Mamy nadzieję, że stworzymy niebanalną, unikalną i przyjazną atmosferę (m.in. przez naturalne światło, wysokiej jakości wykończenia, miejsca relaksu, zieleń, ogrody i fontannę), dzięki której będziecie Państwo chcieli spędzać z nami czas.

Małgorzata Woźniak
Dyrektor Centrum Handlowego Wroclavia

nasza oferta

Usługi

Wyjątkowe usługi we Wroclavii
Odkryj

Restauracje

Kuchnia lokalna i międzynarodowa
Odkryj

Historia

NOWE, LIFESTYLOWE CENTRUM HANDLOWE
W SERCU WROCŁAWIA

Wroclavia to nowe, lifestylowe centrum handlowe mieszczące w samym sercu Wrocławia, z ofertą skierowaną do wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Marki, których nie było dotąd w mieście, flagowe sklepy polskich i światowych sieci, największe grupy odzieżowe, restauracje i kawiarnie, zarówno wywodzące się z Wrocławia, jak i międzynarodowe, pierwszy we Wrocławiu IMAX, sala zabaw dla dzieci, klub fitness oraz dworzec autobusowy.

Wyróżnikiem Wroclavii jest niezwykle staranna obsługa, firmowana 4-gwiazdkowym znakiem jakości oraz nowoczesna architektura: przeszklone wejścia i dachy, iluminowane, trójwymiarowe elewacje, naturalne formy i materiały oraz zieleń, m.in. w formie całorocznego ogrodu i zielonych ścian.

Galeria zdjęć