nasza oferta

IMAX

Największe kino we Wrocławiu na 20 ekranów. Pierwszy w mieście IMAX
Odkryj

Restauracje

Kuchnia lokalna i międzynarodowa
Odkryj

Sklepy

Odkryj

Historia

NOWE, LIFESTYLOWE CENTRUM HANDLOWE
W SERCU WROCŁAWIA

Wroclavia to nowe, lifestylowe centrum handlowe mieszczące w samym sercu Wrocławia, z ofertą skierowaną do wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Marki, których nie było dotąd w mieście, flagowe sklepy polskich i światowych sieci, największe grupy odzieżowe, restauracje i kawiarnie, zarówno wywodzące się z Wrocławia, jak i międzynarodowe, pierwszy we Wrocławiu IMAX, sala zabaw dla dzieci, klub fitness oraz dworzec autobusowy.

Wyróżnikiem Wroclavii jest niezwykle staranna obsługa, firmowana 4-gwiazdkowym znakiem jakości oraz nowoczesna architektura: przeszklone wejścia i dachy, iluminowane, trójwymiarowe elewacje, naturalne formy i materiały oraz zieleń, m.in. w formie całorocznego ogrodu i zielonych ścian.

O WROCLAVII

Szanowni Państwo,
 
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego lajfstajlowego centrum, znajdującego w samym sercu Wrocławia. Jest mi niezmiernie miło, że możemy Państwu zaproponować ponad 180 sklepów, restauracji i kawiarni oraz kino z jedynym na Dolnym Śląsku ekranem IMAX®, salę zabaw dla dzieci i klub fitness.
 
Tę wyjątkową ofertę handlową, gastronomiczną i rozrywkową łączymy we Wroclavii z 4-gwiazdkową jakością obsługi, nowoczesną architekturą i unikalną, tętniącą życiem atmosferą. Zapewniają ją m.in. zróżnicowane strefy relaksu, pokazy fontanny, muzyka, spektakularne wydarzenia, a także zielone tarasy o powierzchni większej niż połowa boiska piłkarskiego.
 
Przyznane Wroclavii międzynarodowe nagrody, w tym nagroda za najlepszą architekturę obiektu handlowego na świecie International Property Awards 2018-2019 to niewątpliwie powód do dumy, jednak przede wszystkim cieszymy się, że chcą Państwo spędzać u nas czas. W krótkim czasie staliśmy się najchętniej odwiedzanym centrum w mieście. Dostajemy także liczne dowody Państwa satysfakcji z tych wizyt. Pozytywne opinie mobilizują nas, by nie zawieść Państwa oczekiwań. Dlatego codziennie jeszcze bardziej staramy się dostarczać Państwu unikalnych i wartościowych doświadczeń zakupowych.
 
Zapraszam Państwa raz jeszcze i życzę udanych wizyt we Wroclavii.
Dyrektor Centrum Handlowego Wroclavia

Małgorzata Woźniak
Dyrektor Centrum Handlowego Wroclavia