O WROCLAVII

Szanowni Państwo,
 
Zapraszam serdecznie do odwiedzenia naszego lajfstajlowego centrum, znajdującego w samym sercu Wrocławia. Jest mi niezmiernie miło, że możemy Państwu zaproponować ponad 180 sklepów, restauracji i kawiarni oraz kino z jedynym na Dolnym Śląsku ekranem IMAX®, salę zabaw dla dzieci i klub fitness.
 
Tę wyjątkową ofertę handlową, gastronomiczną i rozrywkową łączymy we Wroclavii z 4-gwiazdkową jakością obsługi, nowoczesną architekturą i unikalną, tętniącą życiem atmosferą. Zapewniają ją m.in. zróżnicowane strefy relaksu, pokazy fontanny, muzyka, spektakularne wydarzenia, a także zielone tarasy o powierzchni większej niż połowa boiska piłkarskiego.
 
Przyznane Wroclavii międzynarodowe nagrody, w tym nagroda za najlepszą architekturę obiektu handlowego na świecie International Property Awards 2018-2019 to niewątpliwie powód do dumy, jednak przede wszystkim cieszymy się, że chcą Państwo spędzać u nas czas. W krótkim czasie staliśmy się najchętniej odwiedzanym centrum w mieście. Dostajemy także liczne dowody Państwa satysfakcji z tych wizyt. Pozytywne opinie mobilizują nas, by nie zawieść Państwa oczekiwań. Dlatego codziennie jeszcze bardziej staramy się dostarczać Państwu unikalnych i wartościowych doświadczeń zakupowych.
 
Zapraszam Państwa raz jeszcze i życzę udanych wizyt we Wroclavii.
Dyrektor Centrum Handlowego Wroclavia

Małgorzata Woźniak
Dyrektor Centrum Handlowego Wroclavia

REGULAMIN OBIEKTU.

nasza oferta

Usługi

Wyjątkowe usługi we Wroclavii
Odkryj

Sklepy

Odkryj

IMAX

Największe kino we Wrocławiu na 20 ekranów. Pierwszy w mieście IMAX
Odkryj

Historia

NOWE, LIFESTYLOWE CENTRUM HANDLOWE
W SERCU WROCŁAWIA

Wroclavia to nowe, lifestylowe centrum handlowe mieszczące w samym sercu Wrocławia, z ofertą skierowaną do wszystkich mieszkańców Dolnego Śląska. Marki, których nie było dotąd w mieście, flagowe sklepy polskich i światowych sieci, największe grupy odzieżowe, restauracje i kawiarnie, zarówno wywodzące się z Wrocławia, jak i międzynarodowe, pierwszy we Wrocławiu IMAX, sala zabaw dla dzieci, klub fitness oraz dworzec autobusowy.

Wyróżnikiem Wroclavii jest niezwykle staranna obsługa, firmowana 4-gwiazdkowym znakiem jakości oraz nowoczesna architektura: przeszklone wejścia i dachy, iluminowane, trójwymiarowe elewacje, naturalne formy i materiały oraz zieleń, m.in. w formie całorocznego ogrodu i zielonych ścian.