GOTUJ Z SERCEM - WARSZTATY KULINARNE DLA ZAPRACOWANYCH

Gotuj z sercem

Nasz Master Chef Beata Śniechowska, pyszne jedzenie, rywalizacja i szczytny cel. To czeka na Was najbliższych tygodniach we Wroclavii! Zapraszamy wszystkich zapracowanych na warsztaty, które tym razem przyjmą formę zawodów kulinarnych, a dzięki wspólnej zabawie pomożemy wrocławskim organizacjom charytatywnym.

I Ty możesz zostać… mistrzem kuchni w swojej firmie!

Jeśli lubisz wyzwania i jesteś fanem małego co nieco, zbierz czteroosobową drużynę złożoną z koleżanek i kolegów z Twojej firmy i dołączcie do naszej kulinarnej rywalizacji! Integrujcie się, świetnie się bawiąc i gotując pod okiem Beaty Śniechowskiej. Pokażcie, że jesteście najlepiej gotującym zespołem we Wrocławiu!

Pomaganie przez gotowanie

Celem warsztatów jest nie tylko rozrywka i rozwój kulinarnych umiejętności, ale także zbieranie pieniędzy na cel dobroczynny.

Podczas każdego dnia warsztatów w kuchennym pojedynku udział będzie mogło wziąć 6 wrocławskich firm złożonych z czterech przedstawicieli. Wasze zmagania oraz ich efekt uwiecznimy na zdjęciach, które zostaną poddane pod ocenę jury… w postaci fanów Wroclavii na Facebooku! Przez tydzień internauci będą głosować na najlepsze danie poprzez kliknięcie pozytywnej reakcji pod zdjęciem.

Wygrywa ta drużyna, której podczas czterotygodniowej rywalizacji uda się zebrać najwięcej głosów – zachęcajcie więc do klikania Waszych współpracowników, rodzinę, przyjaciół i znajomych! Zwycięski zespół otrzyma specjalną statuetkę i tytuł mistrzów kuchni oraz będzie mógł przekazać bon o wartości 5 000 zł, ufundowany przez Wroclavię, wybranej organizacji charytatywnej.

Harmonogram warsztatów kulinarnych:

  • 6 listopada 2019 r. – godz. 17.00 (I tura) i 19.00 (II tura)
  • 13 listopada 2019 r. – godz. 17.00 (I tura) i 19.00 (II tura)
  • 20 listopada 2019 r. - godz. 17.00 (tura) i 19.00 (II tura)

Miejsce: Centrum Handlowe Wroclavia, strefa Grand Kitchen na poziomie +2

Czas trwania warsztatów: 60 minut

Warunkiem udziału w warsztatach jest posiadanie Karty Stałego Klienta Wroclavii.

W jednej turze warsztatów mogą wziąć udział trzy drużyny czteroosobowe. Każda firma może zgłosić do rywalizacji tylko jedną drużynę podczas trwania całej akcji. Zgłoszenia drużyny dokonuje jej Przedstawiciel.

Regulamin warsztatów "Gotuj z sercem" dostępny TUTAJ.

Rejestracja odbywa się mailowo pod adresem warsztaty@fabrykaidei.pl.