Rodzaj umowy :
Umowa o pracę
Godziny :
Niepełny wymiar godzin
Wynagrodzenie :
Informacja o wysokości wynagrodzenia zostanie przekazana podczas procesu rekrutacyjnego
Data :
Od zaraz
Miejsce :
Wroclavia
Profil

Oferujemy:

  • umowa o pracę bez okresu próbnego!
  • już po pierwszym roku pracy możesz otrzymać umowę na czas nieokreślony,
  • w każdym miesiącu wypłacimy Ci premię prowizyjną,
  • dzielimy się zyskami! Po przepracowaniu 2 lat, weźmiesz udział w „Planie udziału w zyskach” i otrzymasz specjalny dodatek do wynagrodzenia!
  • przez pierwsze 3 lata Twoje wynagrodzenie będzie wzrastać w ramach programu „Stówa co roku"
  • mamy elastyczne godziny pracy,
  • program rozwojowy.

Dodatkowe benefity:

  • rabat pracowniczy we wszystkich sklepach grupy Inditex i zniżki u partnerów,
  • modowy uniform na każdy sezon,
  • prywatna opieka medyczna (dostęp do kilkunastu lekarzy specjalistów),
  • karta sportowa w bardzo atrakcyjnej cenie,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach,
  • bony Inditex na urodziny i święta.

Obowiązki

Zatrudniona osoba odpowiedzialna za:

  • obsługę klienta,
  • realizację planów sprzedażowych,
  • dbanie o wygląd i wystrój sklepu.

Wymagane kwalifikacje

Poszukujemy pasjonatów mody, którzy:

  • są pozytywnie nastawieni do życia,
  • nie boją się szybkiego tempa pracy,
  • lubią pracę z ludźmi i produktem,
  • są odpowiedzialni i zaangażowani w pracę,
  • chcą rozwijać się zawodowo.
Kontakt

Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji drogą mailową na adres aplikuj@pl.inditex.com.

Informacje o marce

Grupa Inditex – właściciel marek ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, ZARA Home oraz Uterque, wyznaczających najnowsze trendy w modzie. Posiadamy ponad 6000 sklepów zlokalizowanych na 86 rynkach.

Umowa zlecenie
Godziny :
Do uzgodnienia
Data :
Miejsce :
Wroclavia
Profil

Oferujemy:

  • pracę według indywidualnego grafiku, również w weekendy, na podstawie umowy zlecenie,
  • doświadczenie w firmie o wysokich standardach oraz bogatej ofercie handlowej,
  • możliwość skorzystania z programu sportowego,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,
  • przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów,
  • przeszkolenie przygotowujące do pracy na w/w stanowisku.

Obowiązki

Jesteś wsparciem dla Doradców Klienta, pomagając im w realizacji codziennych zadań. Uzupełniasz i dbasz o prawidłową ekspozycję towaru, kontrolujesz opisy cenowe, zadania wykonujesz zgodnie z obowiązującymi standardami. Tworzysz firmę będącą liderem w swojej branży!

Jesteś tym, kogo szukamy, jeśli:

  • oczekujesz elastycznych godzin pracy – w tygodniu oraz w weekendy,
  • łatwo nawiązujesz kontakty i lubisz pracę z ludźmi,
  • chętnie się uczysz i jesteś gotowy dzielić się wiedzą z innymi,

  • angażujesz się w powierzone zadania i można na Tobie polegać,

Kontakt

Osoby zainteresowane proszę o wysłanie aplikacji na adres: joanna.krawiec@euro.com.pl w tytule wpisując „Pomocnik Doradcy Klienta Wroclavia” lub o zostawienie CV w sklepie.

Jesteśmy polską firmą od prawie 30 lat działającą na rynku sprzedaży sprzętu elektronicznego i sprzętu gospodarstwa domowego. W ramach naszej organizacji działa ogólnopolska Sieć Sklepów RTV EURO AGD, największy sklep internetowy w Polsce – http://www.euro.com.pl i Contact Center. Naszą sprzedaż wspiera ogólnopolska Sieć Transportu, Magazyny Centralne i lokalne Centra Logistyczne w całym kraju.

Umowa o pracę/Pełny etat
Godziny :
2200- zł netto /m-c (pensja jest stała w każdym m-cu)
Data :
lipiec 2019
Miejsce :
Wroclavia
Profil

Poszukujemy do pracy asystenta sprzedaży, osobę uśmiechniętą, komunikatywną, łatwo nawiązującą relacje z klientami.

Obowiązki

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in. za aktywną obsługę klienta, utrzymywanie porządku na sali sprzedaży i dokładanie towaru.

Kontakt

Wszystkich zainteresowanych proszę o przesyłanie CV na adres: jakubowska.agnieszka.m@gmail.com lub przynoszenie CV bezpośrednio do sklepu KARACA w CH Wroclavia (poziom 0).

Sklep Karaca we Wroclavii oferuje szereg produktów dla domu, przede wszystkim do kuchni, w tym produkty w segmencie obiadowym premium, ale również do łazienki, sypialni, czy też pokoi dziennych. Klienci znajdą tu zastawę stołową, m.in. porcelanową zastawę o idealnej przejrzystości (kolekcja „Fine Bone”), sztućce, naczynia kuchenne, produkty szklane, narzędzia kuchenne oraz tekstylia domowe, czyli akcesoria niezbędne do gotowania i serwowania posiłków, a także stylowe dekoracje i dodatki. Wśród kolekcji znajdą się także propozycje dla dzieci i nastolatków. W sklepie dostępna będzie oferta marek: Karaca, Karaca Home i Jumbo.