KARTA PODARUNKOWA WROCLAVII

Karta podarunkowa Wroclaviii to wspaniały prezent na święta, urodziny, ślub lub forma sprawienia przyjemności samemu sobie!

 
Karta podarunkowa Wroclavii
Karta Podarunkowa Wroclavii

Karta Podarunkowa Wroclavii to wyjątkowy sposób na prezent. Możesz nią obdarować bliskie osoby nie tylko na święta, ale także z okazji imienin, urodzin lub innych uroczystości rodzinnych. Jest sympatycznym i praktycznym upominkiem, dającym możliwość nieograniczonego i indywidualnego wyboru prezentów. Może być wykorzystana w sklepach, kinie i restauracjach Wroclavii oraz przy dokonywaniu płatności za parking.

Czym jest?

Karta Podarunkowa Wroclavii to rodzaj przedpłaconej karty elektronicznej uznawanej we wszystkich sklepach posiadających terminal POS. Kwota doładowania może wynosić od 30 zł do 4000 zł. Karta jest ważna przez 12 miesięcy od daty zakupu. Brak możliwości wypłaty gotówki czyni ją bezpieczną, w szczególności gdy osobami obdarowywanymi są dzieci.

Gdzie można ją otrzymać?

Kartę Podarunkową Wroclavii zakupisz w punkcie informacyjnym w holu głównym Centrum. Zakup karty to natychmiastowe jej doładowanie na wybraną przez ciebie kwotę. Wraz z kartą otrzymasz pełny regulamin usługi. Karta jest aktywna do 30 minut od momentu załadowania.

JAK SPRAWDZIĆ STAN SWOJEGO KONTA?

Stan konta można sprawdzić, korzystając z bezpłatnej infolinii dostępnej pod numerem telefonu 22 490 69 23 lub na stronie internetowej.

KARTA PODARUNKOWA WROCLAVII