Fikołki

Półkolonie letnie w Fikołkach

Czas na najlepsze wakacje w mieście! Czas na Półkolonie letnie w Fikołkach! Na tegoroczne wakacje Sale Zabaw Fikołki przygotowały aż cztery propozycje na kreatywne i aktywne spędzenie wolnego czasu w gronie rówieśników. Tutaj każdy znajdzie idealne półkolonie dla swojego dziecka, bo lato w Fikołkach to plan na udane wakacje.

Do wyboru:

  • Półkolonie Multirozwojowe

Półkolonie multirozwojowe zostały przygotowane dla dzieci spragnionych wrażeń. Specjalnie dla nich stworzyliśmy możliwość wypróbowania przeróżnych zajęć tematycznych: od artystycznych, przez kulinarne, aż po eksperymentalne. Podczas turnusów uczestnicy będą poznawać świat, odkrywać swoje pasje i rozwijać kreatywność.

  • Półkolonie Odkrywców

Idealne półkolonie dla dociekliwych odkrywców chcących dowiedzieć się więcej o tajnikach naszego świata. W naszych salach eksperymentalnych mali naukowcy, ubrani w fartuszki i okulary ochronne, będą mieli możliwość przeprowadzenia spektakularnych doświadczeń i wystrzałowych eksperymentów. Oczywiście wszystko pod czujnym okiem doświadczonych animatorów. Nie zabraknie również miejsca na poznawanie świata zewnętrznego poprzez tropienie najrzadszych stworzeń i roślin oraz odwiedzanie przeróżnych wystaw i miejsc z dziedziny nauki.

  • Półkolonie Kulinarne

Półkolonie kulinarne to idealny wybór dla wszystkich miłośników dobrej kuchni. Podczas codziennych zajęć uczestnicy poznają mnóstwo smacznych przepisów i kuchennych sekretów. Będą mogli szkolić się we władaniu kuchennymi przyborami, rozwijając koordynację wzrokowo-ruchową, nauczą się pracy w grupie oraz udoskonalą zmysł węchu i smaku. Oprócz zajęć praktycznych na dzieci czekają również wyjścia do inspirujących miejsc ze świata gastronomii. Po powrocie do domu mali kucharze z pewnością będą gotowi przyrządzić pyszny posiłek.

  • Półkolonie Sportowe

Dla spragnionych ruchu przygotowaliśmy półkolonie sportowe, podczas których dzieci w kreatywny sposób będą mogły rozwijać swoją sprawność fizyczną. Do dyspozycji małych sportowców są wielopiętrowe konstrukcje pełne zjeżdżalni, labiryntów, torów przeszkód i wielu innych atrakcji. Dodatkowo nasi animatorzy przeprowadzą angażujące animacje, które zapewnią każdemu odpowiednią ilość ruchu. Nie zapominajmy również o wyjściach na zewnątrz, gdzie na świeżym powietrzu dzieci będą mogły rozegrać najrozmaitsze mecze.

Zarezerwuj turnus już dziś!

Szczegóły na www.fikolki.pl lub pod nr 500 200 200.

Półkolonie letnie w Fikołkach, by lato w mieście było pełne radości!

Title