Gamestate

PIERWSZY W POLSCE SALON GIER GAMESTATE OTWARTY WE WROCLAVII

Zapraszamy do Gamestate, salonu gier rodem z lat 80., który już działa we Wroclavii! To nowoczesne miejsce z ponad 50 wyjątkowymi tytułami – od retro Pac-mana, Mario Kart i Cymbergaja po Taneczną Rewolucję. Koncept Gamestate został zaprojektowany tak, aby każdy, niezależnie od wieku, mógł znaleźć grę dla siebie.

Holenderski operator gier zręcznościowych Gamestate otworzył swój pierwszy lokal w Polsce. Salon we Wroclavii zajmuje w centrum powierzchnię o wielkości ponad 900 m2. Rozrywkę dla całej rodziny zapewnią gry zręcznościowe takie jak: Pac-man, Mario Kart, Cymbergaj, NBA Hoops oraz seria gier tanecznych Pump It Up. Na klientów czeka także zupełnie nowe, wyjątkowe doświadczenie VR – wirtualna rzeczywistość King Kong z Wyspy Czaszki.

Miejsce z ponad 50 grami zapewni rozrywkę oraz zdrową dawkę rywalizacji dla każdego – zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych, którzy chcieliby przypomnieć sobie czasy dzieciństwa. Podczas zabawy wszyscy chętni mogą zbierać kupony, które następnie zostaną wymienione na nagrody.

Gamestate znajduje się na poziomie +2 (obok strefy Grand Kitchen) i jest otwarty od poniedziałku do niedzieli, w godzinach 10:00 – 23:00.

Title