Zajęcia Fitness na tarasie Wroclavii

W sierpniu i wrześniu zapraszamy na zajęcia z instruktorami klubu fitness CityFit na tarasie Wroclavii! Pierwsze zajęcia już we wtorek 6 sierpnia!

Harmonogram zajęć:

 • MINI-BANDS WORKOUT - Trening całego ciała przy użyciu specjalnych, krótkich gum oporowych, pozwalających zaktywizować mięśnie każdej partii ciała. Zajęcia dla wszystkich osób, które szukają skutecznego trening ukierunkowanego na modelowanie i wzmocnienie sylwetki.

  KIEDY: wtorek: 6, 13, 20 i 27 sierpnia oraz 3, 10, 17, 24 i 31 września.
  Zajęcia poprowadzi Iza Ilów.

 • PILATES - Jeśli złe nawyki dnia codziennego widać już w Twojej sylwetce mamy na to idealne rozwiązanie! Pilates to zajęcia, które łączą pracę nad techniką, oddechem, pracą nad wzmocnieniem mięśni grzbietu. Wspaniale rzeźbi sylwetkę, ale również przynosi ukojenie w bólach pleców.

  KIEDY: czwartek: 8 sierpnia.
  Zajęcia poprowadzi Kasia Babiarz.

 • VINYASA FLOW YOGA - To prowadzona przez Ewę Moroch to dynamiczna i płynna praktyka asan, polegająca na funkcjonalnym odnajdywaniu ruchu w swoim ciele nie tylko na macie, ale również w życiu codziennym. Regularna praktyka zwiększa świadomość ciała, wzmacnia i uelastycznia mięśnie

  KIEDY: czwartek: 22 i 29 sierpnia.
  Zajęcia poprowadzi Ewa Moroch.

 • ZDROWY KRĘGOSŁUP - Zajęcia dla prowadzących siedzący tryb życia lub miewających problemy z kręgosłupem. Wzmocnienie mięśni wpływających na prawidłową postawę ciała. Spokojne tempo, odpowiednio dobrane ćwiczenia rozciągające, prostujące przygarbione ramiona i plecy oraz niwelujące ból.

  KIEDY: czwartek: 5, 12, 19 i 26 września.
Title

Powiązane wydarzenia