Dni Food&Wellness 31 maja – 5 czerwca

Zapraszamy na Dni Food&Wellness we Wroclavii, wypełnione ekotrendami, dbaniem o zdrowy tryb życia i pysznym jedzeniem. Zapewnimy atrakcje dla całej rodziny, dzięki którym zdobędziecie prawdziwe supermoce!

Podczas dwóch pierwszych dni imprezy będziecie mogli skorzystać z warsztatów m.in. z tworzenia naturalnych kosmetyków, perfum, lasów w słoikach i poznacie, czym jest upcycling oraz japońska sztuka komponowania posiłków Bento Kawaii. Zagłębicie się w tajniki kuchni molekularnej, a na scenie głównej stanie konstrukcja do robienia zdjęć w technice Selfie 360 stopni. Będziecie mogli wygrać również rowery miejskie w naszych wirtualnych wyścigach.

Pierwszego dnia gościem głównym będzie Iwona Zasuwa, prowadząca programu telewizyjnego „Ugotuj mi mamo” oraz autorka bloga „Smakoterapia”. Drugiego dnia spotkacie u nas niezwykle energetyczne blogerki - siostry ADiHD, które poprowadzą całe wydarzenie.

Od 1 do 5 czerwca zaprosimy Was do wzięcia udziału w warsztatach kulinarnych skierowanych do rodzin z dziećmi oraz osób zapracowanych. Warsztaty poprowadzi ambasadorka strefy Grand Kitchen - Beata Śniechowska.

Więcej szczegółów na temat zapisów na warsztaty już wkrótce.