Świętuj z nami 90-lecie Myszki Miki

Zapraszamy wszystkich fanów Myszki Miki, tych najmłodszych i tych starszych, by wspólnie świętować we Wroclavii 90 lat zabawy z jednym z najsłynniejszych rysunkowych postaci świata. W dniach 2-30 listopada przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i konkursy z nagrodami.

Myszka Miki obchodzi w tym roku okrągły jubileusz - dokładnie 90 lat temu, w listopadzie 1928 r. Miki wystąpił w swym pierwszym animowanym filmie dźwiękowym pt. „Parowiec Willie”. To piękna rocznica. Weź udział w atrakcjach przygotowanych przez Wroclavię i świętuj razem z nami!

Ukryty Miki (2-30 listopada, godz. 12:00 – 20:00, poziom 0 w pobliżu fontanny)

Zapraszamy do udziału w emocjonującej grze terenowej. Znajdźcie i skompletujcie 9 naklejek z wizerunkiem Myszki Miki z każdego etapu jej niezwykłej kariery. Ukryliśmy je w naszych sklepach. Wypiszcie sklepy, w których znaleźliście naklejki na specjalnym formularzu (należy pobrać go wcześniej od naszej hostessy, ze strefy Mikiego na poziomie 0 w pobliżu wejścia „Dąb”). Wszyscy, którym uda się wykonać to zadanie, otrzymają nagrodę gwarantowaną: uszy Mikiego lub bransoletka.

Aby wziąć udział w zabawie, należy posiadać Kartę Stałego Klienta Wroclavii – kartę można założyć w recepcji Centrum lub aktywować ją w aplikacji mobilnej Wroclavii.

Regulamin konkursu „Ukryta Myszka Miki”

Życzenia dla Myszki Miki (2-30 listopada, w godz. 12:00 – 20:00, poziom 0 w pobliżu fontanny)

Dodatkowo będziecie mogli wziąć udział w konkursie i przygotować życzenia dla Myszki Miki. Życzenia wpisujemy na formularzu (tym samym, na którym wklejamy naklejki). Na autorów najlepszych życzeń czekają ciekawe nagrody

Regulamin konkursu „Życzenia dla Myszki Miki”

Szukajcie nas na poziomie 0 Wroclavii. Wszystkie atrakcje z Myszką Miki dostępne są w pobliżu fontanny.

Dowiedz się więcej Zwiń
Karta lojalnościowa
  • 02
    listopad
    piątek
  • 30
    listopad
    piątek