Zakupy ze stylistą

Nie wiesz, jak ubrać się do pracy, na randkę lub na ważną okazję? Poszukujesz własnego, unikalnego stylu? A może po prostu czas na zmiany? Skorzystaj z pomocy stylistów Wroclavii.

Podczas półtoragodzinnego spotkania nasi modowi eksperci pomogą ci w zakupach, dobierając ubrania odpowiednie dla twojej sylwetki. Przystąp do programu lojalnościowego Karta Stałego Klienta Wroclavii i zarezerwuj bezpłatnie termin spotkania.

NASI STYLIŚCI

Emilia stylistka Wroclavii

Emilia Wojtczyk – osobista stylistka od 7 lat. Kilkuletnia praca jako telewizyjny stylista, a także kurs w londyńskiej szkole mody Central Saint Martins pokazały jej, że moda ma wiele wymiarów i zero ograniczeń. Wyznaje zasadę, że ubrania muszą być dopasowane do osoby, nie osoba do ubrania. Podczas zakupów stara się poznać swoich klientów, ich styl życia i potrzeby oraz określić ich typ sylwetki i kolorystykę, by następnie dobrać ubrania tak, by zawsze mogli czuć się dobrze, niezależnie od tego co wyjmą ze swojej szafy. W ubiorze uwielbia minimalizm przełamany nutą awangardy za pomocą dodatków. Emilia prowadzi również warsztaty modowe oraz szkolenia z dress code'u w Polsce i za granicą.

Emilia mówi biegle w języku angielskim i francuskim.

Bartek stylista Wroclavii

Bartek Biazik – pasjonat mody, dyplomowany doradca wizerunku, personal shopper. Ukończył studia pierwszego stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim, broniąc pracy z zakresu dress code’u i etykiety stroju polityków. Posiada doświadczenie z zakresu Visual Merchandisingu oraz współpracuje z polską marką oferującą modę męską. Przeprowadza szkolenia dotyczące kreowania wizerunku. Na co dzień zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych, metamorfozami oraz indywidualnym doradztwem, prowadzi blog oraz nagrywa filmy z poradami stylistycznymi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i inwestuje w siebie.

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUGI

• Usługa „Zakupy ze stylistą” jest bezpłatna dla posiadaczy Karty Stałego Klienta Wroclavii.
• Zakupy ze stylistką dla jednego klienta trwają półtorej godziny.
• Jedna osoba może skorzystać z usługi maksymalnie raz w miesiącu.
• Zapisy są prowadzone wyłącznie przez formularz dostępny na stronie internetowej Wroclavii.

Szczegółowe zasady usługi „Zakupy ze stylistą we Wroclavii” znajdziesz TUTAJ.

Karta lojalnościowa

Powiązane wydarzenia