Pobierz drzewo, aby zasadzić las!

Wroclavia została głównym partnerem akcji ekologicznej „Wirtualne Drzewa dla Wrocławia” organizowanej przez stowarzyszenie Dotlenieni.org. Dzięki niej, na wrocławskich Osobowicach może zostać zasadzony hektar lasu!

W ramach akcji przed Wroclavią, przy wejściu Dąb stanęła donica XXL z roślinami. Wystarczy zbliżyć do niej telefon wyposażony w technologię NFC lub zeskanować QR kod, aby w ten sposób pobrać Wirtualne Drzewo oraz jego certyfikat. Każde pobrane w ten sposób Wirtualne Drzewo będzie odpowiadało jednemu drzewu, które realnie zostanie zasadzone we Wrocławiu. Wspólnie możemy posadzić aż 10 000 drzew!

Pobrać Wirtualne Drzewo z donicy znajdującej się przed Wroclavią, będzie można aż do 6 listopada 2019 roku. Aby to zrobić nie trzeba być mieszkańcem Wrocławia, nie trzeba się także logować czy podawać swoich danych osobowych. – Wirtualne Drzewo można pobrać raz na 24 godziny, więc zachęcamy do wielokrotnego odwiedzenia naszej donicy!

Zachęcamy Was do pobierania Wirtualnych Drzew, aby w ten sposób razem z nami wspierać działania ekologiczne na rzecz zrównoważonego rozwoju Wrocławia.

Wirtualne Drzewa dla Wrocławia

Powiązane wydarzenia