Komunikat w sprawie częściowego zamknięcia centrum handlowego Wroclavia

W odwołaniu do zarządzenia Premiera RP oraz zaleceń organów odpowiadających za zdrowie publiczne, a przede wszystkim w trosce o bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających Wroclavię, informujemy, że od soboty 14 marca nastąpiło częściowe zamknięcie Centrum. Zaznaczamy, że wszystkie lokale otwarte na terenie Centrum są czynne zgodnie z rozporządzeniem odpowiednich organów, a decyzja o ich funkcjonowaniu jest podejmowana przez najemców i jest niezależna od Dyrekcji Wroclavii.

LISTA OTWARTYCH LOKALI ORAZ PUNKTÓW USŁUGOWYCH

Godziny otwarcia punktów handlowo-usługowych mogą się różnić z dnia na dzień, dlatego prosimy o bezpośredni kontakt telefoniczny z najemcami (numery telefonów do najemców podane są na stronie Wroclavii):

 • Biedronka: pn. - pt.: 06:15 - 24:00, przerwa techniczna codziennie w godzinach 13:30 - 14:30 (sklep nieczynny), od wtorku 7.04 sklep będzie czynny przez całą dobę
 • Carrefour Market: 07:00 - 22:00
 • Hebe: 09:00 - 18:00
 • Rossmann: 09:00 - 20:00
 • Millennium Bank: pn. - pt.: 11:00 - 18:00, sb.: nieczynne
 • mBank: 10:15 - 17:45.
 • Getin Bank: pn. - pt. 10:00 - 16:00, sb.: nieczynne
 • Bank PEKAO: pn. -pt.: 10:00 - 16:00 (brak obsługi kasowej)

ZAKUPY DLA SENIORÓW

Sklepy spożywcze i drogerie w godzinach od 10:00 do 12:00 są otwarte tylko dla osób powyżej 65. roku życia. W pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich.

NIEDZIELE:

Niedziela 5 kwietnia to niedziela handlowa - w tym dniu otwarte będą: Carrefour Market, Biedronka, Hebe i Rossmann.

W pozostałe niedziele całe centrum handlowe jest nieczynne.

Listę lokali otwartych dla Klientów aktualizujemy na bieżąco. Ze względu na możliwe opóźnienie w aktualizacji treści na naszej stronie internetowej, zachęcamy do odwiedzania strony Wroclavii na portalu Facebook, gdzie wszelkie zmiany są publikowane w czasie rzeczywistym.

ZMIANY W KORZYSTANIU Z PARKINGU

Wjazd na parking możliwy jest tylko od strony ul. Joannitów. Do Państwa dyspozycji pozostawiamy strefę niebieską na poziomie -1, z której możliwe jest wejście do centrum. Kontakt z biurem parkingu możliwy jest tylko telefonicznie pod numerem: 71 748 30 02.

Wjazd na parking przeznaczony dla klientów firmy Panek na poziomie +2 będzie możliwy tylko po kontakcie telefonicznym z Ochroną centrum pod numerem: 71 748 30 30.

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej w naszym kraju, postanowiliśmy zastosować wszelkie możliwe środki ostrożności. Aby zapewnić najwyższą jakość usług zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania  obszarów wspólnych. Zgodnie z polityką kategorii 4 gwiazdek, w której znajduje się Wroclavia, od zawsze zapewniamy najwyższe standardy czystości i dlatego też podjęliśmy dodatkowe działania profilaktyczne jeszcze przed oficjalnym ogłoszeniem epidemii. Ponadto każdy odwiedzający Wroclavię może, jak zwykle, skorzystać z żeli dezynfekcyjnych, które są udostępniane w toaletach, tam też umieściliśmy instrukcje prawidłowego mycia rąk, aby wszyscy korzystający mieli możliwość zastosowania się do rekomendacji krajowych organów ds. zdrowia.

Zaznaczamy, że sytuacja jest dynamiczna i zmienna. W trosce o poprawny przepływ informacji do wszystkich klientów Wroclavii będziemy na bieżąco informować o zmianach w obszarze dostępności świadczonych usług.

ZASADY BEZPIECZEŃSTWA

Na terenie Wroclavii obowiązują poniższe zasady bezpieczeństwa, prosimy o ich przestrzeganie:

 • zasada utrzymania co najmniej 2-metrowej odległości od siebie -> dotyczy także rodzin i bliskich; nie dotyczy rodzica opiekującego się dzieckiem do 13 roku życia, czy osoby opiekującej się osobą z niepełnosprawnością
 • osoby poniżej 18. roku mogą przebywać w centrum tylko z osobą dorosłą
 • przed wejściem do sklepów należy założyć rękawiczki jednorazowe
 • w sklepach oraz punktach usługowych obowiązuje limit przebywania maksymalnie 3 osób na kasę lub stanowisko do płacenia
 • sklepy spożywcze i drogerie w godzinach od 10 do 12 są otwarte tylko dla osób powyżej 65. roku życia; w pozostałych godzinach sklepy i lokale usługowe są dostępne dla wszystkich

Ponadto aby zapewnić najwyższą jakość usług zwiększyliśmy częstotliwość sprzątania obszarów wspólnych. Każdy odwiedzający Wroclavię może, jak zwykle, skorzystać z żeli dezynfekcyjnych, które są udostępniane w toaletach.