Zakupy ze stylistą

od 4 sierpnia do 21 sierpnia

Nie wiesz, jak ubrać się do pracy, na randkę lub na ważną okazję? Poszukujesz własnego, unikalnego stylu? A może po prostu czas na zmiany? Skorzystaj z pomocy stylistów Wroclavii.

Podczas półtoragodzinnego spotkania nasi modowi eksperci pomogą ci w zakupach, dobierając ubrania odpowiednie dla twojej sylwetki. Przystąp do programu lojalnościowego Karta Stałego Klienta Wroclavii i zarezerwuj bezpłatnie termin spotkania.

W razie problemów z rezerwacją, skontaktuj się z nami drogą mailową: stylista@fabrykaidei.pl

NASI STYLIŚCI

Paulina Gzik – stylistka mody oraz doradca wizerunku. Po 6 latach pracy w Londynie zdecydowała się na powrót do kraju, aby tu wykorzystać zdobyte doświadczenie, kreować modowy wizerunek Polaków oraz sprawiać, że wybór właściwej garderoby będzie prawdziwą przyjemnością, a nie udręką. Ma doświadczenie w profesjonalnej stylizacji do sesji zdjęciowych, reklam, telewizji oraz pokazów mody. Stylizuje również osoby publiczne. Jej klientami były znane angielskie marki, galerie handlowe i stacje telewizyjne. Aby sprostać wymaganiom klienta do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie i zaangażowaniem.

Bartek Biazik – pasjonat mody, dyplomowany doradca wizerunku, personal shopper. Ukończył studia pierwszego stopnia na Uniwersytecie Wrocławskim, broniąc pracy z zakresu dress code’u i etykiety stroju polityków. Posiada doświadczenie z zakresu Visual Merchandisingu oraz współpracuje z polską marką oferującą modę męską. Przeprowadza szkolenia dotyczące kreowania wizerunku. Na co dzień zajmuje się stylizacją sesji zdjęciowych, metamorfozami oraz indywidualnym doradztwem, prowadzi blog oraz nagrywa filmy z poradami stylistycznymi. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje i inwestuje w siebie.

ZASADY KORZYSTANIA Z USŁUGI

  • Usługa „Zakupy ze stylistą” jest bezpłatna dla posiadaczy Karty Stałego Klienta Wroclavii.
  • Jedna osoba może skorzystać z usługi wyłącznie raz w jednym roku kalendarzowym.
  • Zakupy ze stylistą dla jednego klienta trwają półtorej godziny.
  • Zapisy są prowadzone przez formularz dostępny na stronie internetowej i w aplikacji mobilnej Wroclavii.
dzień Data Godziny
wtorek 18 sie 17:00 - 20:15
piątek 21 sie 17:00 - 20:15