Tuż obok tętniącego życiem centrum miasta, w sąsiedztwie świeżo odrestaurowanego głównego dworca kolejowego powstał nowoczesny kompleks handlowo – biurowy. Wystrój wnętrza, marki do tej pory nieobecne we Wrocławiu, największy multipleks z 20 salami kinowymi, pierwszym we Wrocławiu IMAX-em i salami VIP, sieć restauracji oraz podziemny, nowoczesny dworzec autobusowy to wszystko wrocławianie mają do swojej dyspozycji od końca 2017 roku. Innowacyjny kompleks stał się alternatywą dla zabytkowego Starego Miasta i jest tętniącym życiem miejscem spotkań.

Wroclavia oferuje szeroki wybór sklepów odzieżowych i równie szeroki – usług. Restauracje i rozrywka w jednym miejscu, a także doskonały dojazd z wszystkich stron miasta to najważniejsze zalety wrocławskiego centrum handlowego. Jego piękne, eleganckie, płynnie wkomponowane w krajobraz miasta wzornictwo, to element wyróżniający projekt spośród innych galerii. Asymetryczny plan architektoniczny oraz wystrój wnętrz zostały przygotowane przez projektantów z paryskiej pracowni Saguez & Partners.

Oferty

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego