Mr Chilly

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 22:00

887 357 777

887 357 777

Mr Chilly Mexican Grill to dania kuchni meksykańskiej takie jak: taco, burrito, quesadilla, enchilada, talerz meksykański czy sałatki, wszystkie przygotowywane na oczach gości według gotowych propozycji lub na indywidualne zamówienie. Zdrowo, szybko i za rozsądne ceny nakarmimy Cię o każdej porze dnia bez znaczenia czy będziesz myślał o śniadaniu, lunchu czy kolacji.

Kuchnia Mr Chilly Mexican Grill znajduje zwolenników nie tylko wśród fanów ostrych dań. Skala ostrości i różnorodność smaków jest bardzo szeroka, gdyż oprócz ostrych, wędzonych i kwaśnych obejmuje również słodkie i łagodne.Oprócz powszechnie znanych składników kuchni meksykańskiej takich jak awokado, fasola, kukurydza, pomidory czy papryka w naszych propozycjach można znaleźć ponadto owoce granatu, ananasa, kiełki a także kaktusa

Większość dań serwujemy w tortillach pszennych, a taco w kukurydzianych. Wszystkie produkty przygotowywane są w całości na miejscu z naturalnych i zdrowych składników. Nasze dania posiadają szereg właściwości odżywczych i leczniczych, dzięki dużej zawartości kapsaicyny oraz witamin i minerałów.
W Mr Chilly można delektować się najlepszą jakością przysmaków meksykańskich, lemoniad oraz koktajli np. ze świeżego awokado, mango i ananasa, które swoim smakiem przypominają egzotyczne wakacje. Idealnym dopełnieniem naszych posiłków są również znane i cenione Jarritos, które uznaje się za jedne z najbardziej popularnych napojów orzeźwiających w Meksyku, Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych .
Każdy moment jest odpowiedni aby dostarczyć sobie pełnowartościowego, zdrowego posiłku, wypić niespotykane napoje i koktajle, a takie właśnie znajdziesz w Mr. Chilly.

Zapraszamy!

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 22:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title