Vapiano

Dzisiaj otwarte
Od 10:00 do 22:00

790 730 784

790 730 784

Makarony, pizze, przystawki i sałatki zamawiane są bezpośrednio u kucharzy na poszczególnych stacjach, w otwartej kuchni Vapiano. Wszystkie potrawy przygotowywane są na oczach Gości, którzy poprzez dobieranie dodatków i przypraw podczas gotowania, mogą dostosować potrawy do własnych preferencji smakowych. Ogródki ziołowe i świeże zioła na stołach to nie tylko dekoracja - ich aromaty i świeżość wybitnie podkreślą smak każdego dania.

Długie dębowe stoły zapraszają do wspólnego spędzania czasu ze znajomymi czy rodziną, ale również umożliwiają nawiązywanie nowych znajomości. Gwar, śmiech i wspaniałe doznania kulinarne pozwalają na relaks i odprężenie.

Gości, którzy po posiłku chcą zrelaksować się przy drinku, pysznej kawie lub aromatycznej herbacie, zapraszają wygodne strefy lounge, gdzie czekają miękkie kanapy i poduszki.

Dzięki wygodnemu systemowi płatności opartemu o karty zbliżeniowe za wszystkie zamówione potrawy i napoje płaci się jeden raz przy opuszczaniu restauracji.

Proces produkcji makaronu oraz przygotowywania deserów goście mogą codziennie obserwować w przeszklonej Manifatturze w każdym Vapiano. Ciasto do pizzy, oryginalne sosy i dressingi przygotowywane są również na miejscu z najwyższej jakości składników z codziennych dostaw. Warto podkreślić, że w odróżnieniu od innych sieciowych restauracji, Vapiano nie posiada centralnych lub regionalnych zakładów produkcji i zaopatrzenia, a każda restauracja na miejscu produkuje makaron, gotuje sosy, przygotowuje i marynuje mięsa i dodatki.

Filozofia Vapiano kryje się we włoskim przysłowiu: "Chi va piano, va sano e va lontano", co oznacza: "Jeśli masz pozytywny i optymistyczny stosunek do życia, będziesz żyć zdrowiej i dłużej". To jest właśnie motto, które wyznawane jest na co dzień w restauracjach Vapiano. Przekazywane jest nie tylko Gościom restauracji, ale również Pracownikom.

Początek tej filozofii w połączeniu z gastronomią rozpoczął się 22 października 2002 roku, kiedy pierwsze Vapiano w Hamburgu, w Niemczech, otworzyło swoje drzwi dla Gości. Dwa lata później, założyciele postanowili rozszerzyć ideę Vapiano na inne kraje w oparciu o system franczyzy. Obecnie istnieje już ponad 200 lokali Vapiano, na prawie wszystkich kontynentach - Europa, obydwie Ameryki, Azja, Afryka i Australia, a kolejne są w trakcie realizacji. W miastach na całym świecie, ludzie, którzy spotykają się w restauracjach, wyznają jedną główną zasadę - miłość do życia, które należy spędzać z przyjaciółmi.

Vapiano to idealne miejsce na szybki lunch, popołudniową przerwę czy przyjemną kolację - z rodziną lub przyjaciółmi.
Czy próbowałeś już Vapiano?

Zobacz nasze menu

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 10:00 do 22:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Vapiano

10% rabatu na wszystko przez cały tydzień
Title