Butik Cyrkularny

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

731 372 222

Butiki Cyrkularne Ubrań Do Oddania, czyli odzież używana w galeriach handlowych

Z myślą o kliencie, który lubi zakupy w second handach, ale i takim, który odwiedza galerie handlowe - marka Ubrania Do Oddania zaprasza do autorskich Butików Cyrkularnych.

  • Naszym celem jest tworzenie miejsc, w którym rozgości się cała idea Ubrań Do Oddania. I tak, pod jednym szyldem Butików Cyrkularnych promujemy odzież używaną, ekologię oraz realną pomoc. Jesteśmy już w czterech miastach, a to dopiero początek tej cyrkularnej rewolucji! - przekonuje Zosia Zochniak, Co-founderka UDO.

W pop-up storach UDO można kupić wyselekcjonowane i odświeżone rzeczy z drugiego obiegu. Na wieszakach są zarówno ubrania vintage, markowe, z metkami jak i casualowe - wszystkie wyprane i wyprasowane, przedstawione  w butikowej formule. W każdym z takich miejsc, profesjonalny zespół bezpłatnie udziela porad modowych i pomaga skompletować unikatowy outfit. Klienci mogą również uczestniczyć w warsztatach i panelach dyskusyjnych skupionych wokół mody cyrkularnej, upcyklingu i odpowiedzialnej konsumpcji.

  • Co więcej, w każdym z naszych butików możesz zostawić niepotrzebną odzież i dodatki. W ten sposób realnie wspierasz jedną z ponad 210 partnerskich organizacji charytatywnych UDO - dodaje Zosia.

Butiki Cyrkularne znajdują się w galeriach i centrach handlowych w różnych miastach Polski, to m.in. Warszawa, Katowice, Wrocław. 

Każde z tych miejsc wyróżnia się na tle innych sklepów, i tu warto dodać, że wnętrza butików UDO zdobi wyposażenie zrecyklingowane, z drugiego obiegu - od lady, przez zasłony w przebieralniach, oświetlenia aż po ozdoby ścienne i wieszaki. Takie miejsca trzeba zobaczyć, nawet jeśli nie jest się fanem mody!

Ubrania Do Oddania to marka, która w 2017 roku rozpoczęła rewolucję na polskim rynku odzieżowym. Łącząc idee mody cyrkularnej i odpowiedzialnej konsumpcji przekazuje finansową pomoc dla partnerskich NGO. To dzięki UDO ponad 33 000 użytkowników portalu ubraniadooddania.pl przekonało się, że niepotrzebna odzież może stać się realnym wsparciem dla organizacji charytatywnych. Tylko do tej pory, marka Ubrania Do Oddania przekazała ponad 811 700 zł dla blisko 220 partnerskich NGO.

Godziny otwarcia

  • poniedziałek· Od 09:00 do 21:00
  • wtorek· Od 09:00 do 21:00
  • środa· Od 09:00 do 21:00
  • czwartek· Od 09:00 do 21:00
  • piątek· Od 09:00 do 21:00
  • sobota· Od 09:00 do 21:00
  • niedziela· Od 09:00 do 21:00
Dowiedz się więcej
Title