Elementy

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

Ubrania ELEMENTY powstają w zdecydowanej większości pod jednym dachem. Prowadzimy manufakturę na warszawskiej Pradze, w której panuje dobra, "rodzinna" atmosfera. Tutaj, w procesie projektowana i konstrukcji, luźne myśli przekształcają się we wzory konkretnych modeli ubrań. Brzydkie skazujemy na zapomnienie, pozostałe po dopieszczeniu trafiają do kolekcji.
Tworzymy ubrania w duchu prostoty, podstawowe a jednocześnie precyzyjne w formie i wykonaniu. Cechuje je regularny krój, minimalizm i starannie dobrane tkaniny. Opowiadamy klasykę w nowy sposób, wracając do dokładności, idei skończonego projektu. Chcemy, żeby nasze ubrania pozostawały długo aktualne i niezmiennie potrzebne, pomimo gwałtownie zmieniających się trendów.

ELEMENTY to nie tylko ubrania, to także sposób w jaki są one wytwarzane oraz sprzedawane. Współtworzymy Transparent Shopping Collective - grupę projektantów, którzy postawili na otwarty dialog z klientem i dzielenie się informacją jak produkowane są ubrania oraz ile to kosztuje.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela : Od 09:00 do 21:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00

Kategorie :