Kantor Mennica Złota

Kantor Mennica Złota

Dzisiaj zamknięte

666 010 396

666 010 396

MENNICA ZŁOTA jest jedną z flagowych marek spółki Inwestycje Alternatywne Profit S.A., wieloletniego lidera na polskim rynku metali szlachetnych. Zajmujemy się detaliczną i hurtową dystrybucją złota i srebra inwestycyjnego, monet kolekcjonerskich oraz brylantów inwestycyjnych. Naszymi partnerami są największe mennice świata (PAMP, Perth Mint, Royal Canadian Mint) oraz największe instytuty gemmologiczne.
W naszym salonie w Centrum Handlowym Wroclavia oferujemy Państwu szeroki wybór produktów inwestycyjnych i kolekcjonerskich. Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług:

SKUP ZŁOTA I SREBRA
Jako pierwsi w Polsce wyposażyliśmy swoje oddziały w spektrometry Olympus GoldXpert. Analiza kruszcu odbywa się na oczach Klienta, a jej niezależny wynik widać czarno na białym. Wszystkim Klientom zapewniamy bezpłatną analizę, precyzyjną wycenę i gotówkę od ręki.

KANTOR WYMIANY WALUT
Zainteresowanych wymianą walut zapraszamy do skorzystania z usług naszego kantoru. Na odwiedzających czekają zawsze atrakcyjne ceny i hurtowe kursy wymiany. Dodatkowo Klientom kantoru oferujemy szybkie i bezpieczne przekazy pieniężne Western Union.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Zamknięte

Kategorie :

Title