Minelli

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

Marka Minelli powstała w roku 1973 w sercu światowej mody – Paryżu. Od lat z niezmienną pasją tworzy kolekcje adresowane do nowoczesnej, pewnej siebie i swego stylu kobiety. W swojej ofercie posiada buty i torebki, które w wyjątkowy sposób pozwalają podkreślić jej niepowtarzalny charakter i piękno.

Łącząc śmiałość z elegancją, kolekcje Minelli reprezentują najnowsze trendy, jednocześnie dbając o ich kobiecą interpretację. Inspirując się stylizacjami z paryskich ulic i wybiegów, każdego sezonu marka w swych projektach przedstawia kreatywną adaptacje tego co najmodniejsze. Różnorodność podstawowych modeli, wyjątkowe detale, atrakcyjna paleta kolorów połączona z wysoką jakością wykonania są wyróżnikami marki na rynku.

Od samego początku, naszym celem było oferowanie butów najwyższych jakościowo i stylowo, które jednocześnie pozostają przystępnymi cenowo. Ta wizja została szybko doceniona wśród paryżanek i uczyniła z Minelli – jedną z najbardziej popularnych marek obuwia i akcesoriów we Francji.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela : Od 09:00 do 21:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00

Kategorie :