Qarson

Qarson

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

71 88 99 141

71 88 99 141

Qarson to lider sprzedaży aut na abonament we Francji. Na rynku polskim działa od 2018 roku. Marka Qarson tworzy ideę, według której wcale nie trzeba kupować samochodu, żeby go używać. To zupełnie nowy sposób wynajmu fabrycznie nowych samochodów.
Auto na abonament w Qarsonie to usługa, w której każdy może korzystać z nowego samochodu - z niską i niezmienną miesięczną opłatą oraz w krótkiej - 12-miesięcznej umowie. Każdy może cieszyć się fabrycznie nowym autem bez zbędnych formalności czy obaw związanych z utratą wartości samochodu.
Qarson oferuje auta z różnych segmentów: od małych miejskich samochodów, przez auta kompaktowe i rodzinne, po popularne SUV-y i crossovery. W portfolio firmy znalazły się m.in. marki Kia, Nissan, Peugeot czy Renault. Cenowym hitem od Qarsona jest nowe Renault Clio IV Facelift Limited, które można mieć już od 499 zł/msc.
Abonament w Qarsonie to gwarancja pełnego serwisu - bez ukrytych kosztów. Zespół Qarsona zajmuje się rejestracją auta i kompletnym przygotowaniem go do użytkowania, aby każdy mógł bez zmartwień cieszyć się bezpieczną jazdą zupełnie nowym samochodem.Licznik całkowitego kosztu wynajmu dostępny jest na stronie www.qarson.pl.
 

 

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 21:00

Kategorie :

Title