Samsonite Valentini

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

W salonie Valentini Samsonite znajdą Państwo wszystko co jest potrzebne do wygodnego i stylowego podróżowania na czasie – zarówno w egzotyczne kraje jak i do pracy. W ofercie sklepu znajduje się popularna w świecie biznesu galanteria skórzana renomowanej polskiej marki Valentini oraz bagaż znanej i lubianej na całym świecie marki Samsonite.

Propozycja Valentini to portfele, torebki, teczki damskie i męskie, aktówki, etui na karty i dokumenty oraz paski wykonane z wysokiej jakości włoskiej skóry. Valentini to przede wszystkim funkcjonalny styl – produkty tej marki nie tylko świetnie się prezentują, ale również wyróżniają się ciekawymi rozwiązaniami użytkowymi.

W salonie znajdą Państwo także bardzo szeroką ofertę walizek, toreb na kołach, toreb podróżnych, placków i produktów dla biznesu Samsonite. Marka posiada ponad stuletnie doświadczenie i uznawana jest za najbardziej innowacyjny brand.

Jeśli są Państwo zainteresowani aktualnymi promocjami i nowościami w salonie, zachęcamy do śledzenia naszych profili na portalu Facebook

www.facebook.com/mojawalizka/

www.facebook.com/ValentiniFashion/

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek do czwartek : Od 09:00 do 21:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00
niedziela : Zamknięte

Kategorie :