Tenatelli Fashion Optyk

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

690 060 067

690 060 067

Praktyczne informacje

W kameralnej i eleganckiej przestrzeni, wszystkim nastawionym na ciekawe stylizacje, o indywidualnym i wyjątkowym charakterze doradzi nasz fachowy i profesjonalny personel. Za cel postawiliśmy sobie zaskoczyć bogactwem kolorów, wzorów i wykonania w duchu aktualnych trendów światowej mody a idea, która nam przyświeca to „Poznaj nieznane”. Wszystkie najlepsze światowe marki w jednym miejscu.

Oferujemy Państwu oprawy korekcyjne, okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe (Alcon, CooperVision, Sauflon, Johnson&Johnson), soczewki okularowe (Essilor, Szajna, Hoya, SEIKO, JZO, JAI KUDO).
Pomiar ostrości wzroku oraz wstępna komputerowa diagnostyka wad. Dzięki temu badaniu będziemy mogli jeszcze lepiej i bardziej precyzyjnie określić Państwa potrzeby w zakresie doboru szkieł okularowych lub soczewek kontaktowych.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela : Od 09:00 do 21:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00

Kategorie :

* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego
Title