Vision Express

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

Vision Express Super Optyk w Wroclavii reprezentuje sieć salonów optycznych o ustalonej renomie i kompleksowej ofercie. Łączy usługi medyczne oraz sprzedaż okularów i soczewek w jednym miejscu, zapewnia profesjonalną obsługę i opiekę lekarzy specjalistów. W ofercie salonu można znaleźć najszerszy asortyment opraw okularowych znanych marek, w tym również takich, które są dystrybuowane tylko przez Vision Express. Podstawowe wartości jakich przestrzega się w Vision Express, to wysoka jakość usług, szacunek dla Klientów, najwyższa troska o wzrok Klienta, wysokie standardy usług optycznych i okulistycznych.

W salonie każdy może liczyć na profesjonalną poradę, dobór najlepszych rozwiązań oraz szybką realizację i najkorzystniejsze ceny. Oferta obejmuje również badania optometryczne, dobór soczewek kontaktowych najlepszych marek, w tym również marki własnej iWear.

Vision Express to sieć salonów optycznych na terenie Polski, lider w branży optycznej. To połączenie usługi medycznej ze sprzedażą okularów - wszystko w jednym miejscu, szybko i na najwyższym poziomie. Oferujemy:

- szeroki wybór opraw okularowych i okularów przeciwsłonecznych w cenach już od 39zł
- nowoczesne rozwiązania w zakresie soczewek korygujących wzrok
- szeroki wybór soczewek kontaktowych i płynów do ich pielęgnacji
- badanie wzroku wykonane w nowocześnie wyposażonych gabinetach
- każdego dnia atrakcyjne promocje

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela : Od 09:00 do 21:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 22:00

Kategorie :