Yankee Candle

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 23:00

Yankee Candle to amerykański producent świec i innych produktów zapachowych w sektorze premium. Wieloletnia pasja, bogate doświadczenie oraz wrażliwość na potrzeby klienta napędzają twórców marki do ciągłych poszukiwań. Staranność w selekcji wyjątkowych nut zapachowych oraz najwyższa jakość składników sprawiają, że produkty Yankee Candle są wyjątkowe i kochane na całym świecie.

Autoryzowany salon Aroma Life to prawdziwy raj dla miłośników oryginalnych i długotrwałych zapachów firmy Yankee Candle. W naszym asortymencie znajdują się świece zapachowe, woski, pałeczki zapachowe, lampy katalityczne, elektryczne odświeżacze powietrza, saszetki, produkty zapachowe do samochodu oraz rozmaite akcesoria. Posiadamy także ekskluzywną kolekcje świec sojowych Heart&Home, bazujących na naturalnych składnikach, które świetnie wpisują się w aktualny trend zdrowego stylu życia i produktów eko.

Aroma Life to wyjątkowe miejsce gdzie znajdziesz najwyższej jakości produkty, które mogą służyć do dekoracji nowoczesnych jak i klasycznych wnętrz, a także idealnie sprawdzą się jako oryginalne prezenty dla niej lub dla niego.

Dowiedz się więcej Zwiń

Godziny otwarcia :

poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, niedziela : Od 09:00 do 21:00
piątek, sobota : Od 09:00 do 23:00

Kategorie :