JACK & JONES

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

505 307 556

505 307 556

JACK & JONES to duńska marka odzieży męskiej, która od prawie trzech dekad jest liderem trendów w modzie męskiej na kilkudziesięciu rynkach. Historia marki zaczęła się w 1990 r., kiedy to BESTSELLER wysłał młodą, ale pełną werwy osobę na targi mody do Oslo.

Osoba ta pojechała ze skromną kolekcją pieczołowicie dobranych ubrań dla młodych mężczyzn. Odbiór kolekcji przerósł najśmielsze oczekiwania i stworzenie nowej marki mody męskiej stało się faktem. W następnych latach JACK&JONES otworzył kilkaset sklepów i dał się poznać jako jedna z najsilniejszych marek mody jeansowej na rynku. Obecnie jest jednym z europejskich liderów w produkcji mody męskiej z ponad tysiącem sklepów w 38 krajach. Marka jest również sprzedawana przez partnerów na całym świecie.

Odzież jeansowa to cały czas podstawa biznesu JACK&JONES. Produkty marki charakteryzują się wysoką jakością wykonania i świetnym designem.

JACK&JONES to dziś brand parasolowy dla pięciu unikatowych marek: JACK&JONES VINTAGE CLOTHING, PREMIUM by JACK&JONES, ORIGINALS by JACK&JONES, CORE by JACK&JONES oraz JACK&JONES TECH. Produkty tych marek są projektowane przez niezależne zespoły designerów, a każdy z nich ma swoje własne pomysły na nowe kolekcje sprzedawane przez JACK& JONES. Wspólnie oferują pełen zakres odzieży, akcesoriów i obuwia dla każdego mężczyzny i na każdą okazję

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 21:00

Kategorie :

Title