Karaca

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

692 658 888 ; 690 977 011

692 658 888 ; 690 977 011

Sklep Karaca we Wroclavii oferuje szereg produktów dla domu, przede wszystkim do kuchni, w tym produkty w segmencie obiadowym premium, ale również do łazienki, sypialni, czy też pokoi dziennych. Klienci znajdą tu zastawę stołową, m.in. porcelanową zastawę o idealnej przejrzystości (kolekcja „Fine Bone”), sztućce, naczynia kuchenne, produkty szklane, narzędzia kuchenne oraz tekstylia domowe, czyli akcesoria niezbędne do gotowania i serwowania posiłków, a także stylowe dekoracje i dodatki. Wśród kolekcji znajdą się także propozycje dla dzieci i nastolatków. W sklepie dostępna będzie oferta marek: Karaca, Karaca Home i Jumbo.

Jednym z flagowych produktów firmy Karaca, który znajdzie się we Wroclavii, jest kolekcja „Fine Pearl”, czyli pierwsza i jedyna na świecie zastawa stołowa wykonana z prawdziwych pereł. Składa się z 86 elementów, które umożliwiają wybór między różnymi stylami. Kolekcja adresowana jest do wymagających klientów, którzy poszukują połączenia klasyki i elegancji.

Salon Karaca we Wroclavii to pierwszy w Europie Centralnej i jedyny w Polsce sklep tej tureckiej marki, łączącej w sobie magię orientu i estetykę stylowych rozwiązań dla domu.

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 21:00

Kategorie :

Title