L'OCCITANE EN PROVENCE

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

698 130 151

698 130 151

L'OCCITANE otworzy we Wrocławiu już 23 salon na terenie Polski. Podobnie jak wszystkie otwierane w ostatnich trzeach latach salony, będzie charakteryzował się ciepłym i przypominającym prowansalski dom wnętrzem z dużą ilością światła i łatwą dostępnością produktów.

Marka L'OCCITANE oferuje wysokiej jakości kosmetyki i zapachy opracowywane zgodnie z zasadami fitoterapii i aromaterapii. Od początku istnienia w 1976 r., L'OCCITANE wyznawało proste wartości autentyczności, szacunku i zmysłowości. To coś więcej, niż filozofia; to zobowiązanie, które na przestrzeni lat wpłynęło na wiele ważnych decyzji firmy.

Markę L’OCCITANE założył Olivier Baussan, a pierwszym produktem było mydło, które Olivier produkował według tradycyjnej, marsylskiej receptury. Do dziś nasze produkty inspirowane są śródziemnomorskim stylem życia, a korzystanie z nich to chwila zmysłowej przyjemności i dobrego samopoczucia.

W L'OCCITANE dążymy do korzystania wyłącznie z naturalnych składników najwyższej jakości o sprawdzonym pochodzeniu. Z ponad 200 wykorzystywanych przez nas składników roślinnych, jedna czwarta posiada certyfikaty organiczności. Każdy ze składników został wybrany ze względu na swoją skuteczność w pielęgnowaniu i upiększaniu Twojej skóry. Składniki naturalne mają pierwszeństwo - preferujemy olejki roślinne niż oleje mineralne, ponieważ skóra lepiej je toleruje.


Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 21:00

Kategorie :

Dodatkowa promocja - serum w L'Occitane

Odkryj

Nowa promocja w salonie L'Occitane

Odkryj
Title