MAC

Dzisiaj otwarte
Od 09:00 do 21:00

609 907 166

609 907 166

M∙A∙C Cosmetics to jedna z najbardziej popularnych i cenionych firm makijażowych na świecie. W ofercie salonu M∙A∙C znajdują się kosmetyki do makijażu oczu, ust, twarzy oraz do pielęgnacji. M∙A∙C słynie z kolorowych, mocno napigmentowanych, trwałych cieni do powiek oraz profesjonalnych podkładów. Innym topowym produktem są pędzle do makijażu wykonane z najwyższej jakości włókien naturalnych i syntetycznych.

Sztandarowym produktem firmy, który wiąże się również z jej charytatywną działalnością, jest pomadka i błyszczyk VIVA GLAM, ze sprzedaży których zasilane jest konto funduszu M∙A∙C AIDS Fund – wspierającego na całym świecie kobiety, mężczyzn oraz dzieci dotkniętych wirusem HIV lub chorobą AIDS. Całkowity dochód ze sprzedaży przekazywany jest wyselekcjonowanym organizacjom zajmującym się problematyką HIV/AIDS.

Firma M∙A∙C wywodzi się z Kanady, została założona w 1984 roku w Toronto przez Franka Toskano, stylistę fryzur, makijażystę oraz fotografa i Franka Angelo, właściciela sieci salonów fryzjerskich. Od 1998 roku M∙A∙C Cosmetics należy do koncernu Estée Lauder Corporation. Kosmetyki M∙A∙C sprzedawane są w ponad siedemdziesięciu krajach świata, największą popularnością cieszą się w Stanach Zjednoczonych.

 

Godziny otwarcia :

poniedziałek do niedziela : Od 09:00 do 21:00

Kategorie :

Title