Arkadia
SPĘDŹ SZALONY TYDZIEŃ WE WROCLAVII!

Razem z magazynami Elle, Elle Man i Glamour zapraszamy od 21 do 26 września do strefy Szaleństwa Zakupów. Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe atrakcje! Wśród nich, największa akcja rabatowa we Wrocławiu, warsztaty z szycia i personalizacji ubrań, szalone instalacje 3D, na tle których zrobicie wyjątkowe zdjęcia, spotkania ze stylistami i prezenty za zakupy! 
 
AKCJA RABATOWA SZALEŃSTWO ZAKUPÓW
Największa akcja rabatowa we Wrocławiu – zniżki i oferty specjalne w ponad 60 sklepach w dniach 24 – 26 września. 
ODBIERZ JEDEN Z 300 WYJĄTKOWYCH PREZENTÓW!
Zrób zakupy za minimum 100 zł w przynajmniej 3 różnych sklepach biorących udział w akcji Szaleństwo Zakupów, okaż jeden z magazynów i odbierz prezent - tylko w sobotę 26 września.
DODATKOWE ATRAKCJE
 
SZALONE
INSTALACJE 3D
Odwiedź naszą garderobę do góry nogami, zostań gwiazdką okładki Elle, albo odleć kolorowym balonem!  W naszej strefie wykonasz szalone, wyjątkowe zdjęcia!21 – 26 września
 
JESIENNE
TRENDY
W strefie przy fontannie na poziomie 0, przez cały tydzień będą czekały na Was „Wybory Szaleństwa Zakupów”. Zobaczycie w niej najmodniejsze w tym sezonie stylizacje, które skompletujecie w sklepach Wroclavii.
21 – 26 września
 
WARSZTATY DIY
Przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe warsztaty kreatywne – tworzenie „żywych”, zielonych obrazów, warsztaty z szycia z magazynem Burda oraz warsztaty personalizacji ubrań. Szczegóły znajdziecie poniżej!

22 – 26 września
WARSZTATY KREATYWNE
Do wzięcia udziału w warsztatach niezbędna jest Karta Stałego Klienta Wroclavii.
Warsztaty będą odbywały się zgodnie z obowiązującym reżimem sanitarnym, w trosce o Wasze bezpieczeństwo -
dowiedz się więcej TUTAJ.

 

Warsztaty „Tworzenie żywych obrazów” 22 września

Pod okiem fachowym instruktorów, będziemy przygotowywać szalone, żywe obrazy, dobierając różne gatunki roślin, tworząc atrakcyjne kompozycje i odkrywając tajemnice natury. Stworzony przez siebie wertykalny ogród będziecie mogli oczywiście zabrać ze sobą i ozdobić Wasze wnętrza!

Warsztaty „Szycie z wykrojników Burdy”
23 września

Razem z kultowym magazynem Burda zaprosimy Was do zgłębiania tajników krawiectwa. Prowadzący pokażą Wam, jak korzystać z wykrojników, jak prawidłowo zszywać materiał, opowiedzą o najczęstszych błędach i pokażą proste i efektowne sposoby na tworzenie własnych stylizacji. Podczas warsztatów udostępnimy Wam zarówno proste wykroje pozwalające uszyć np. torby na zakupy, jak i skomplikowane – zaawansowane szablony.

Warsztaty „Zdobienie tkanin – folia termo”
24 września

Z nami spersonalizujesz swoje ubrania, nadając im niepowtarzalny styl! Do Twojej dyspozycji będą szalone folie – brokatowe, hologramowe, flex i inne, z których przygotujecie szalone wzory!

Warsztaty „Personalizacja tkanin – sitodruk”
25 września

Sitodruk to idealna technika druku: prosta, popularna, dająca szalone możliwości artystyczne! Na naszych warsztatach nauczysz się tworzenia własnych grafik i dowiesz się, jak samemu kontynuować tę technikę w domu. Przygotujemy dla Was wiele szablonów oraz farb, które dadzą Wam wręcz nieograniczone możliwości tworzenia własnych nadruków.

Warsztaty z marką Ecco
26 września

Lubisz skórzane dodatki? Wraz z marką Ecco zapraszamy do wykonania nadruków na ulubionych elementach garderoby metodą Embossing Machine. W ramach warsztatów będzie możliwość wykonania personalizowanej zawieszki i innych drobnych elementów ze skóry.

CHCESZ WZIĄĆ UDZIAŁ W NASZYCH WARSZTATACH?
ZAŁÓŹ BEZPŁATNIE
KARTĘ STAŁEGO KLIENTA WROCLAVII