Wielki Tydzień Mody we Wroclavii

Już w sobotę 30 marca we Wroclavii rozpocznie się Wielki Tydzień Mody!
W weekend 30-31 marca zapraszamy na widowiskowe pokazy mody i spotkania z gośćmi specjalnymi, a przez cały tydzień od 1 do 6 kwietnia na warsztaty fashion & beauty. Przygotowaliśmy dla Was atrakcje w zupełnie niespotykanych dotąd w Polsce koncepcjach.
Spotkanie z Jessiką Mercedes
30 marca
godz. 13:00-16:00

Jedna z najpopularniejszych i najbardziej rozpoznawalnych polskich influencerek modowych.

Jej profil na Instagramie śledzi prawie milion osób, a posty na blogu są oglądane przez miłośników mody częściej niż wiadomości w TV.

We Wroclavii spotka się ze swoimi fanami.

Strefa ELLE
Spotkanie z Joanną Horodyńską

30-31 marca
godz. 12:00-20:00

Zapraszamy Was do stylowej strefy ELLE. Jej gospodyniami będą: Joanna Horodyńska - stylistka i prezenterka telewizyjna oraz Karolina Limbach - stylistka ELLE, które będą do Waszej dyspozycji. Będzie można z nimi porozmawiać o trendach w modzie, napić się kawy, a na stoisku makijażowym skorzystać z darmowego makijażu.

W strefie będą wyeksponowane także Wybory ELLE, czyli najmodniejsze stylizacje z wiosennych kolekcji marek dostępnych we Wroclavii.

sobota
dzień I
30 marca
godz. 13:00-18:00

Pokazy Unexpected Fashion łączące świat mody offline i online reżyserowane przez Magdalenę Rozenfeld. Uczestniczki pokazu będą dla Was relacjonować całe wydarzenie na żywo za pomocą InstaStories. Dzięki temu zobaczycie nie tylko to, co dzieje się na scenie, ale także akcję zza kulis!

Panele o trendach modowych w sezonie wiosna-lato 2019 z udziałem stylistów Wroclavii.

Panele o makijażu z udziałem ekspertów popularnych marek z kategorii beauty.

Konkursy z nagrodami:
jak dobrze znasz Wroclavię?

niedziela
dzień II
31 marca
godz. 12:00-18:00

Panele dyskusyjne o trendach z udziałem blogerki modowej Harel i dziennikarza modowego Michała Zaczyńskiego, współpracującego m.in. z magazynem "VOUGE".

Metamorfozy modowe klientów Wroclavii - na żywo!
Emilia i Bartosz - styliści Wroclavii - pomogą gościom przejść metamorfozę modową i podzielą się osobistymi spostrzeżeniami na temat tego, jak moda wpływa na nasze życie.

Konkursy z nagrodami:
jak dobrze znasz Wroclavię?

Freezme

Przez cały weekend będziecie mieć okazję do wykonania superciekawych zdjęć dzięki interaktywnej ściance "Freezme", która pozwala na zrobienie animowanego zdjęcia 3D. Ze zdjęć zrobionych przez 10 aparatów jednocześnie powstanie GIF, którym będziecie mogli pochwalić się na swoim Facebooku.
Harelblogerka
modowa
Ewa Kowalewska Kondrat albo Harel autorka najstarszego i jednego z najlepszych  blogów o modzie w Polsce.
Z wykształcenia i zawodu jest muzykiem, z zamiłowania dziennikarką mody. Jej blog, artykuły publikowane na łamach VOGUE.pl oraz na Instagramie to dla każdej szanującej się fashionistki prawdziwe skarbnice inspiracji. Wraz z Michałem Zaczyńskim poprowadzi dla Was panel „Rozsądne zakupy” w niedzielę 31 marca.
Michał Zaczyńskidziennikarz
modowy
Redaktor ESQUIRE, publikujący także w POLITYCE i VOGUE, autor bloga MICHALZACZYNSKI.COM. Michał razem z Harel w niedzielę 31 marca poprowadzą dla Was panel „Rozsądne zakupy”.
Magdalena Rozenfeldreżyser pokazu
Reżyser najsłynniejszych pokazów mody w Polsce dla takich marek jak Bruno Bannani, Agatha de la Prada, Gatta czy Paprocki i Brzozowski. Absolwentka, doktorantka i wykładowca łódzkiej ASP oraz warszawskiej Międzynarodowej Szkoły Kostiumografii i Projektowania Ubioru. W sobotę 30 marca wyreżyseruje dla Was pokaz Unexpected Fashion.
Emilia i Bartoszstyliści
Wroclavii
Emilia i Bartosz na co dzień doradzają Klientom Wroclavii podczas zakupów. Emilia jest absolwentką londyńskiej szkoły Central Saint Martins University of the Arts London na kierunku fashion. Bartosz to dyplomowany doradca wizerunku, osobisty stylista i szkoleniowiec. W weekend 30 i 31 marca zaprezentują Wam najgorętsze trendy sezonu i przeprowadzą modowe metamorfozy.
 

Warsztaty
Fashion & Beauty
1-6 kwietnia

Przez cały tydzień od 1 do 6 kwietnia w godzinach 14:00-18:00 zapraszamy Was na inspirujące modowe atrakcje, m.in. warsztaty makijażu, porady stylistów, kąciki beauty i pokaz mody dziecięcej.
Udział w warsztatach może wziąć każdy klient Wroclavii
posiadający Kartę Stałego Klienta.

Jak założyć
Kartę Stałego Klienta?